úterý 11. ledna 2011

oko opilcovo

Pověz mi zrcadlo,
kdo je v této hospodě zdejší,
kdo je tady nejkrásnější?


Posuď to sám pohledem na lidi co se musí vydat, když se chtějí vídat na nepravidelně pravidelné srazy, aby se pělo, pilo i klelo, probralo co mělo, i nemělo a ještě se u toho nechají fotit. 

 

Lidičky, ty lidi se scházejí na Folkové chalupě u Vládi Mikulce už přes dvacet let, pořádají několik akcí ročně, jezdí spolu na dovolenou a stále toho nemají dost, že se ta jejich pražská odnož musí ještě scházet. Kolikrát tam vylákají i důvěřivé muzikanty, kterým pak dokazují při společném hraní, že svedou to samé co oni.  


Nicméně na každý pátek, tady spíše ve středu je dobré mít na všechny svůj šuplík. Nikdy nevíš, kdy se to bude hodit a pokud se neupiji, tak to zde budu dále a stále doplňovat.

Protože jim už byla půda asi horká, obsluha neochotná nebo mají jinde lepší pivo schází se nově v restaurantu U Tří Bojovníků.


P.S. Vstupní heslo bude vydáno pouze účastníkům, ale i pod nátlakem citového vydírání, mučení, za úplatu, po předložení soudního rozhodnutí, doktorům z oboru psychiatrie, pracovníkům oddělení drogové prevence a závislosti, pacientům s úchylkou voayer, slepcům co o to požádají, obsluhujícímu personálu v případě sporu o podezřelé konzumaci, kdy například vegetarián sní víc řízků než je ochotný později zaplatit. Dále je možné heslo získat z logu nezabezpečených počítačů zúčastněných, jako zvláštní prémii 10 258 463 návštěvníkovi mého blogu, krachujícímu bulvárnímu plátku, když veřejně přizná, že větší špínu už nebyl schopen dodat a podepíše smlouvu, že toto je poslední naděje před zánikem a veškeré další zisky převede na nadace, charitativní organizace a rodiny dotčených. 

Pozor! Žárlivým manželům, milencům, manželkám i milenkám majících určité podezření se vstup nedoporučuje. Mohlo by se stát, že neuvidí totéž co já, ale to co sami chtějí.

Heslo je zbytečné pro hackery a lidi důvtipné, protože je obsaženo někde v tomto textu.

Dodávám, že v roce 2o11 se ta partička opět přestěhovala do Restaurace Balbínka Naproti.


Janek (Zdeněk Janeček) 

Okomentovat